Anotace a obrázky obálek knih pocházejí z oficiálních stránek nakladatelství, které knihu vydává.

Knižní chvilky

Knižní chvilky (3)

9. května 2014 v 21:10 | Ronnie
Knižní chvilky jsou projekt, který vymyslela TerezZ. A dnes přidávám, po delší době, další příspěvek. Určitě bych chtěla do Knižních chvilek přispívat častěji, takže doufám, že se mi to podaří.


Aktuálně mám rozečtenou knihu Měsíc nad horami, která mi dneska přišla, takže ještě nejsem moc daleko, ale věřím, že to bude hezké čtení. Tady se můžete podívat na rozbalovací článek.

Knižní chvilky (2)

31. ledna 2014 v 14:20 | Ronnie
Knižní chvilky jsou projekt, který vymyslela TerezZ. A dnes konečně asi po měsíci přidávám druhý příspěvek. Určitě bych chtěla do Knižních chvilek přispívat častěji, takže doufám, že se mi to podaří.


Zrovna teď jsem ve fázi, kdy mám rozečtené hned tři knihy najednou a nejsem schopná se pořádně posunout dopředu, i když to jsou všechno skvělé knihy a baví mě...

Knižní chvilky (1)

26. prosince 2013 v 12:45 | Ronnie
Knižní chvilky jsou projekt, který vymyslela TerezZ, zaujalo mě to a usoudila jsem, že je to skvělý projekt, takže jsem se rozhodla zapojit se. Musím říct, že focení mě hodně bavilo a určitě bych chtěla Knižní chvilky čas od času zveřejňovat.

Jelikož zrovna máme Vánoční čas, rozhodla jsem se ,,vyzdobit" si pokoj jmelím, no sice to takhle ve váze úplně nesplňuje svůj účel , ale moc se mi to líbí.

S Vánoční tématikou budu ještě pokračovat, tohle je naprosto nádherná zimní pohlednice Konto bariéry.
 
 

Reklama