Anotace a obrázky obálek knih pocházejí z oficiálních stránek nakladatelství, které knihu vydává.

Knihomol píše...

Letní čtení: Moje plány

7. července 2014 v 11:13 | Ronnie

Podobně jako spousta dalších blogerů, i já jsem se rozhodla dát dohromady seznam knih, které plánuju číst přes prázdniny... a pak mě taky napadlo, že by nemuselo být špatné udělat podobných článků s letní tématikou o něco více, třeba knižní doporučení atd... tak mi dejte vědět, jestli by Vás něco takového vůbec zajímalo.


Knihy, které jsem chtěla mít ráda

6. května 2013 v 20:41 | Ronnie
Určitě všichni znáte ten pocit, když se dozvíte o nějaké knize, která by podle všeho měla být skvělá, všichni ji chválí, anotace je víc než zajímavá a navíc je to třeba ještě váš oblíbený typ knihy. Pak konečně po čekání, které se zdá být nekonečné, napochodujete do knihkupectví nebo najedete na stránky oblíbeného internetového obchudu a knihu si koupíte. Celí natěšení ji hned přinesete domů, případně počkáte, než po dnech, co se zdají jako miliony let, dorazí. Každopádně teď už ji máte v rukou, je vaše a to na co jste se tolik těšili může začít. Začínáte se čtením...

... přečtete několik kapitol, ale je to jiné než jste očekávali, dojdete do poloviny knížky a pocit radosti, že čtete něco tak úžasného stále nepřichází...kniha vás nebaví, nelíbí se vám. Nevím, jestli se to někdy stalo i vám, ale nejspíš ano, no každopádně mě osobně se tohle stalo hned v několika případech. Pokaždé se jednalo o knihy, na které jsem se opravdu těšila a vážně jsem je chtěla mít ráda, ale nešlo to.


 
 

Reklama