Anotace a obrázky obálek knih pocházejí z oficiálních stránek nakladatelství, které knihu vydává.

•About Me

25 Náhodných faktů o mě

21. července 2014 v 20:43 | Ronnie
Protože na blogu až do teď vůbec nebyl (nebo není) žádný článek o mě, rozhodla jsem se, jelikož jsem líná něco dlouze sepisovat, vytvořit alespoň seznam několika (náhodných) faktů o mě. Tak snad Vám to trochu pomůže mě poznat, abyste věděli, co za blázna to tu vůbec provozuje... Smějící se

 1. Jmenuju se Veronika, je mi 20 let, znamení zvěrokruhu: býk - a ta charakteristika na mě vážně odpovídá. (Třeba já a jídlo? - To je ohromná láska)
 2. Miluju čtení a opravdu nemám ráda, když někdo tvrdí, že nerad čte, nebo, že knížky nesnáší... ale...
 3. Jako malá jsem skoro nečetla, dokonce se mi vůbec nezamlouvala představa, že by ze mě snad jednou byl knihomol (dneska vážně nechápu proč? Je to super!)
 4. Neustále nakupuju nové knížky, ale nestíhám je číst. Posedlost. Asi ne jediná.
 5. Před pár dny jsem začala číst Harryho Pottera. Poprvé!
 6. Bojím se cizích lidí a neznámých situací.
 7. Moc bych si přála umět kreslit a třeba něco vyrábět, ale jak se zdá, byly mi naděleny obě ruce levé.
 8. Nesnáším, když někdo tvrdí, že blondýny jsou hloupé... Ano, správně. Jsem blondýna. Že bych byla zaujatá?
 9. Jsem hrozně nerozhodná. A vážně mě to štve.
 10. Takže taky stále nevím, co bych chtěla v živote dělat.
 11. Ráda vařím.
 12. Když někomu řeknu, že bych jednou chtěla tak 3-4 děti, myslí si, že jsem blázen. A to já sice tak trochu (hodně) jsem, ale zrovna v tomhle si nijak bláznivě nepřipadám.
 13. 4 roky jsem se učila německy, ale skoro nic neumím ( a to myslím naprosto vážně).
 14. Jsem úchyl na houpačky. A tak čas od času s nadšením okupuju různá dětská hřiště a když jsou všechny houpačky zrovna zabrané - ehm...
 15. Miluju déšť a mým velkým snem je procházet se v letním dešti... ale...
 16. Bojím bojím se bouřek.
 17. A taky ohňostrojů. Když jsem doma, tak mi nevadí a dokonce se na nějaký ráda kouknu, ale venku, to jsem schopná strachy vylézt na hlavu nejbližšímu člověku. I když to asi není zrovna chytré, že?
 18. Asi tak od 15-ti mám hroznou depresi z toho, že stárnu a nejradši bych navždy byla... zkrátka mladší než jsem teď. Takže jsem takový Petr Pan v sukni.
 19. (Docela souvisí s předchozím bodem) I když už jsem prý dospělá, vůbec si tak nepřipadám a ani o to nestojím.
 20. Líbí se mi retro. Puntíky atd...
 21. Chtěla bych žít v jiné době.
 22. Většinou si nepamatuju svoje sny a hrozně mě to mrzí.
 23. Bytostně nesnáším, když v televizi běží zprávy. A "nejlepší" na tom je, že moje mamka je sleduje klidně 3x denně na různých kanálech, ideálně 2 hodiny v kuse. A taky dost nahlas.
 24. Od 15-ti do 18-ti jsem nosila rovnátka. Teď mám ty sundávací, které jsem dřív nosila každou noc a teď bych je měla nosit jen každou druhou noc. Jenže. To nejde! Já už bez nich skoro nemůžu spát. Z toho plyne: Mám ráda svoje rovnátka.
 25. Miluju pohádky, příběhy s pohádkovým motivem nebo jen nádechem, všechno, kde jsou princezny a princové. To je něco pro mě. (Asi proto tak žeru Měsíční kroniky)

Tak to je všechno, víc jsem toho nevymyslela. A mimochodem, pokud jste něco takového taky napsali nebo natočili, dejte mi do komentářů prosím odkaz, ať se můžu podívat. :-)


 
 

Reklama