Anotace a obrázky obálek knih pocházejí z oficiálních stránek nakladatelství, které knihu vydává.

•About Blog

Návrat

20. května 2012 v 10:11 | Ronnie
Zdravím. Tento článek, mimochodem první po opravdu dlouhé době (k tomu se ještě dostanu), jsem se rozhodla pojmou snad krátce a hlavně informativně.

Tak tedy jako první, důvod mé nepřítomnosti. Internet. Dlouhou dobu jsme se potýkali s problémy s internetem, proto jsem neměla k blogu přístup, což mě mrzí, protože to tu po tu dobu upadalo (pokud bylo/je co?)
No každopádně, jak jste si možná už všimli v aktualitách v menu, blog je teď plně obnoven, čímž se dostávám k další věci...

Rozhodla jsem se, i když zatím ne úplně 100%, že zároveň s obnovení činnosti blogu, obnovím, chcete-li znovu rozjedu meme, do kterých jsem se zapojila. Mám tím namysli opravdu nový začátek, tedy všechny předchozí příspěvky, které byly předtím dost nepravidelné, budou odstraněny a začně se od začátku, hezky nanovo a já se pokusím aby se zde články objevovaly skutečně tak, jak mají....

A teď ještě k poslední věci, stále ještě pokračuje rekonstrukce blogu, kterou jsem nestihla dokončit, tak se k tomu teď snad dostanu a vše bude co nejdřív přesně tak, jak má být.

Začátek

5. února 2012 v 0:49 | Ronnie
Ahoj, všechny bych Vás ráda přivítala na tomto blogu, který jak už jistě napovídá název, bude věnován mému velkému koníčku, knihám. Budu, nebo tedy mám alespoň v plánu, tady zveřejňovat nejprve, než se blog trochu rozjede, recenze na knihy, které jsem přečetla v uplynulém čase a později bych se moc ráda zapojila také do nejrůznějších projektů, které už možná znáte z jiných knižních blogů.
Takže doufám, že se Vám tady bude líbit, snad tady najdete užitečné informace a taky zábavu. 
 

Reklama