Anotace a obrázky obálek knih pocházejí z oficiálních stránek nakladatelství, které knihu vydává.

Prosinec 2014

Recenze: Losing It

23. prosince 2014 v 17:58 | Ronnie |  Reviews
Originální název: Losing It
Autor: Cora Carmack
Série: Losing It
Díl: 1
Nakladatelství: Jota, 2014
Vydání: Hardback, 248 stran
První věta: Pořádně jsem se nadechla.

Anotace: "Jak to, že jsem pořád ještě panna?" ztrápeně si opakuje každý den při pohledu do zrcadla Bliss Edwardsová, na první pohled úspěšná a bezproblémová studentka herectví obklopená množstvím přátel, kteří však absolutně netuší, čím se jejich pohledná a inteligentní kamarádka užírá. Hodlá skoncovat s panenstvím - jenže ten pravý stále ne a ne přijít.
V okamžiku, kdy se její sexem protřelá kamarádka Kelsey dozví, že Bliss není přes svůj "handicap" ani lesbička, ani nehodlá odejít do kláštera, navleče ji do úzkých šortek a trička s tak velkým výstřihem, jaké by si samotná Bliss nikdy neoblékla. A potom ji s prohlášením "konečně si vrzneš" odtáhne do blízkého baru, kde ji po konzumaci několika panáků na kuráž vybízí, aby si našla kvalitního milence na jedno použití. Bliss prchá zbaběle na záchod, ale cestou narazí na zajímavého mladíka jménem Garrick, zabraného do čtení Shakespeara. Neplánovaně přeskočí jiskra a Bliss má tu noc skutečně šanci prožít pohádkový sex…, ze kterého však na poslední chvíli s mnoha nepodařenými výmluvami vycouvá.
Další den ráno, první hodinu posledního semestru, Bliss málem omdlí: zjišťuje, že Garrick, který před necelými osmi hodinami ležel nahý v její posteli, je jejím novým profesorem!
Bylo nebylo (15)

11. prosince 2014 v 10:01 | Ronnie |  Bylo nebylo

Čtvrteční meme z dílny Kath, jehož úkolem je zveřejnit první větu z knihy, kterou aktuálně čtete.


Název: Kostičas
Autor: Samantha Shannon


Ráda si představuji, že nás na začátku bylo víc.


Kostičas už většina z vás jistě zná a dost možná jste ho už i četli... A já vážně netuším, na co jsem takovou dobu čekala. Proč jsem ji nepřečetla dřív? Vždyť je tak skvělá. Boží! Totálně ji miluji, i když ještě nejsem ani zdaleka na konci, vím, že Kostičas se zařadí mezi mé úplně nejmilejší knihy. Pokud jste ji ještě nečetli, doporučuji!