Anotace a obrázky obálek knih pocházejí z oficiálních stránek nakladatelství, které knihu vydává.

Na čekačce - TBR (listopad 2014)

8. listopadu 2014 v 19:17 | Ronnie

Autorkou tohoto meme je Fierush a jedná se o zveřejnění seznamu knih, které máte v plánu za určité, vámi zvolené, období přečíst. Po uplynutí dané doby by pak mělo následovat konečné zhodnocení.


Já jsem si pro měsíc listopad zvolila variantu pěti knih, které bych chtěla přečíst. Samozřejmě bych byla šťastná, kdyby se mi jich podařilo přečíst víc, ale protože nejsem zrovna rychlo čtenář, myslím, že 5 knih je pro mě tak akorát. Snad je všechny zvládnu.


  1. ÚNOS ČTVRTÉ PRINCEZNY (Julie Golding): Aktuálně ve fázi ,,Rozečteno", láska, dobrodružství, zajímavý příběh, zatím se mi to moc líbí.
  2. POUTA (James Hankins): Není to sice úplně můj žánr, ale anotace mě zaujala, tak jsem si řekla, že to zkusím, jsem zvědavá a kniha je vlastně na řadě, protože je to recenzák a měla bych pohnout, trochu nestíhám. Takže se do ní radši hned pustím.
  3. OBUVNÍKOVA ŽENA (Adriana Trigiani): Původně jsem si tuhle knihu pořizovat nechtěla, jenže pak jsem začala váhat, uvažovat, no znáte to, a už jsem byla nalomená. Takže ji mám a ohromně se na ni těším.
  4. PODIVNÉ MĚSTO (Ransom Riggs): Čekala jsem dlouho a myslím, že je právě teď ten strávný čas na čtení tohoto příběhu.
  5. NOCI V RODANTHE (Nicholas Sparks): A taky jsem se konečně přinutila něco si vylosovat ze své TBR Jar, abych ji neměla jen tak, že?. A měla jsem dosti šťastnou ruku, protože dalšího Sparkse jsem plánovala a tak jsem velmi spokojená.A jaké jsou Vaše čtecí plány pro listopad? :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sima Sima | E-mail | Web | 8. listopadu 2014 v 20:30 | Reagovat

Noci v Rodanthe si chcem aj ja prečitať a premyšlam aj nad Obuvnikovou ženou a momentlane čítam Mechanicky anjel,potom by som rada prečitala Poklony a sprishania a Jen si troufni a ešte mám knihy požičane z knižnice takže tiež mám toho dosť a ako sa poznám tento mesiac ich určite všetky neprečitam :)

2 Lucinda Lucinda | Web | 15. listopadu 2014 v 10:17 | Reagovat

Únos čtvrté princezny jsem četla a byla to bomba! Nečekala jsem, že se mi to bude, tak moc líbit.
Nevěděla jsem, že Noci v Rodanthe je, tak tenká :)
Jinak skvělé TBR :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama