Anotace a obrázky obálek knih pocházejí z oficiálních stránek nakladatelství, které knihu vydává.

On my wishlist (14)

10. května 2014 v 18:17 | Ronnie |  On my wishlist

Meme z dílnyBook Chic City, jehož cílem je každou sobotu zveřejnit knihy, které si chceme pořídit, mohou to být knihy starší, novější, nebo knihy vycházející v budoucnu.


První stříbrná kniha snů ( Kerstin Gier) • Podivné město (Ransom Riggs)


Dneska jsem ze svého wishlistu vybrala dvě knihy, na které se ohromně těším. První je Stříbrná kniha snů, která je pro mě skoro jako povinnost, jelikož jsem od autorky Kerstin Gierové četla její sérii Drahokamy, která je perfektní, je jasné, že její další kniha mi nesmí ujít. A určitě bude zase skvělá.

A další je Podivné město, což je druhý díl série Sirotčinec slečny Peregrinové (pro podivné děti?). Přiznám se, nevím, jak se ta série přesně jmenuje, ale jedno vím zcela jistě. Série je to skvělá. První díl jsem četla loni o letních prázdinách a zdá se mi, že to byla přesně ta správná doba pro čtení takového příběhu. Takže jsem ráda, že u nás už brzy vyjde pokračování, pokud vše dobře dopadne, bude to v srpnu, takže to se mi skvěle hodí do krámu. Těším se. Mimochodem, ta obálka je vážně docela děsivá, nemyslíte?


Znáte knížky Kerstin Gierové? Četli jste je? Líbily se Vám? Plánujte si taky pořídit její novou knihu? A co Sirotčinec? Smějící se 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama