Anotace a obrázky obálek knih pocházejí z oficiálních stránek nakladatelství, které knihu vydává.

Mé knižní série (2)

4. května 2014 v 19:14 | Ronnie |  Mé knižní série

Tento projekt vymyslela Roxanne a jeho úkolem je vyfotit knižní sérii, kterou máte doma (nemusíte ji mít celou), vložit fotky na blog a odpovědět na pár otázek.Tak to si pamatuju docela přesně. Přečetla jsem si recenzi u Abyss na blogu, hodnocení bylo hodně vysoké, takže jsem zapátrala dál a zjistila jsem, že snad všichni jsou nadšení. A když jsem potom na Hunger games narazila v knihkupectví, nebylo, co řešit.


Četla jsem všechny. A moc bych si je chtěla přečíst znova.

Je skvělá! To je jasné. I když, přiznám se, že po prvním díle jsem zas tak nadšená nebyla, ale pak jsem se naštěstí vzpamatovala. Takže super. Úžasná dystopie.

Jednoznačně druhý! I když mám ráda všechny díly. Ale ten druhý byl pro mě prostě přeci jen o maličko lepší, než ty zbývající. Nevím, jestli to bylo kvůli ději, možná ani tolik ne, ale prostě... Finnick. Smějící se

Finnick! Je nutné ještě něco dodávat? ... No, já to přeci jen objasním. Finnick je úžasný, vtipný atd.., o tom není pochyb. Ale nejvíc se mi na něm líbí asi to, že i když se ze začátku tvářil jako namyšlený frajírek, vůbec takový není a pro své blízké by udělal úplně cokoliv. Prostě je skvělý, pro mě je Finnick nejlepší postavou celých Hunger games. Jinak mám hodně ráda ještě Peetu a pak taky Cinu a Haymitche.

Prezident Snow? Třeba. Myslím, že ten se na tenhle post docela hodí. Pak taková prezidentka Coinová. Několik lidí z arény a někdy mě dost vytáčela i Katniss. A občas taky Hurikán.

Já myslím, že máme originální obálky. Nebo ne? No, každopádně, líbí se mi české obálky, ať už jsou zároveň originální nebo ne. Jsou jednoduché a k příběhu jako takovému mi prostě sedí. I když mě docela dost štve, že druhý díl je o kousek (o kus) menší než ostatní díly, ale to s tím asi už tolik nesouvisí.

Třetí. Miluju modrou, takže proto. Ale obálka prvního dílu se mi taky dost líbí, zbožňuju ten odznak s reprodrozdem, taky bych takový chtěla. Smějící se... Snad jednou.

Existuje. A ne jedna. Ale vypisovat je tady nebudu, to by byly spoilery. Pokud jste četli... třetí díl! Myslím, že víc dodávat nemusím. Pro mě je celá série nezapomenutelná.Ptát se, jestli jste Hunger games četli je asi zbytečné. Ale Váš názor na tuto sérii mě samozřejmě zajímá. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Edona Edona | Web | 4. května 2014 v 21:05 | Reagovat

Já jsem si tuhle trilogii přečetla až dávno po tom, co se o ní strašně mluvilo, jak to všechno vypuklo. Mám doma takový ten komplet box, černé -filmové obálky. První dva díly super, moc se mi to líbilo. Třetí díl až tak ne, ale pořád super. Já jsem celou dobu fandila Peetovi, nemohla jsem vystát Hurikána a ano prezidentku Coinovou!

2 Ronnie Ronnie | Web | 5. května 2014 v 11:29 | Reagovat

[1]: Ano, naprosto s Tebou souhlasím. A Peeta je prostě úžasný, tak hodný a však víš. :-D

3 Wer. Wer. | Web | 8. května 2014 v 17:16 | Reagovat

Ach, Hunger Games. ♥ Také bych si chtěla přečíst celou sérii znovu. :-) Finnick je super, ale i tak mám raději jedničku. Druhý díl mě celkem zklamal. A u filmů to bylo naopak - tam mě zase zklamal první díl.  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama