Anotace a obrázky obálek knih pocházejí z oficiálních stránek nakladatelství, které knihu vydává.

Březen 2014

On my wishlist (13)

29. března 2014 v 12:52 | Ronnie |  On my wishlist

Meme z dílny Book Chic City, jehož cílem je každou sobotu zveřejnit knihy, které si chceme pořídit, mohou to být knihy starší, novější, nebo knihy vycházející v budoucnu.


Sophie (Emma Pearse) • Dopisy z ostrova Skye (Jessica Brockmole)


Dnes jsem se rozhodla tak trochu odpoutat od žánru Young Adult a vybrala jsem knihy zcela jiné. Sophie je kniha o pejskovi, což je první důvod, proč ji musím mít a taky je to kniha o pejskovi, který se jmenuje úplně stejně jako jeden z našich miláčků, takže je Vám asi jasné, že tady prostě nemám na výběr. A moc se těším až si knížku přečtu.

Pak tady mám Dopisy z ostrova Skye, což je novinka, která vypadá naprosto skvěle! Navíc ta obálka! Nádera. Zbožňuju modrou! Asi to bude příběh poměrně dost smutný, ale to mě rozhodně nemůže ani v nejmenším odradit.


A vy mi napiště, jestli Vás některá z těchto knih zaujala a především, co na Vašem wishlistu aktuálně zaujímá nejvyšší příčky. :-)
Rozbalování balíčků (3)

25. března 2014 v 15:40 | Ronnie |  Rozbalování balíčků

Rozbalování balíčků je projekt z dílny Wer., a dnes, po nějaké době, můj další příspěvek.


Tentokrát se opět jedná o objednávku z buxu, knihy mi přišly už někdy minulý týden, myslím, že to bylo ve čtvrtek, ale k napsání článku jsem se dostala až teď (já vím, jsem hrozná). Knihy jsou sice ,,jen" dvě, ale zrovna tyhle budou určitě naprosto úžasné! Ani nedokážu říct, jak moc jsem se na tyhle konkrétní krásky těšila!

Ale nebudu předbíhat, nejprve je samozřejmě nutné podívat se, jak to všechno vypadá nebo spíš vypadalo, v ještě zabaleném stavu.

Tak tedy, knihy přišly takovém papírovém cosi, stejně jako minule, ale zdá se to být jako dobrá volba, protože knihy byly a stále jsou, v pořádku, což je nejdůležitější.