Anotace a obrázky obálek knih pocházejí z oficiálních stránek nakladatelství, které knihu vydává.

Waiting on Wednesday (9)

19. února 2014 v 15:06 | Ronnie |  Waiting on Wednesday

Středeční meme pořádané Breaking the Spine. Jedná se o zveřejnění jedné knihy, kterou bychom si rádi přečetli.


Velká ryba
Autor: Daniel Wallace
Nakladatelství: Argo
Anotace: William čelí nelehkému úkolu: jeho otec umírá, ale ani na smrtelné posteli nepřestává bájit, lhát a vyprávět o neuvěřitelných dobrodružstvích, která za života zažil. William se spolu s ním noří do labyrintu rodinných příběhů a zkazek a snaží se proniknout k jádru otcovy osobnosti. Podaří se mu s otcem sblížit, než se nadobro protne skutečnost a mýtus? Knihou Velká ryba se Daniel Wallace představil americkému čtenářstvu jako nepřehlédnutelný autor vynikající fantazií, vycházející ze svých jižanských kořenů. Román s úspěchem zfilmoval Tim Burton.


Kniha nese podtitulek: Román mytických rozměrů. No koho by to nezaujalo? Dobře, všechny asi ne, ale mě rozhodně ano. Sice nevím, co bych od knihy měla nebo neměla očekávat, takže radši neočekávám vůbec nic, ale mám takové tušení, že se mi bude líbit. Anotace mě ohromně nalákala, zní to skvěle. Knížku už mám i doma, ale ještě jsem se do ní nepustila. Doufám však, že to stihnu, co možná nejdřív, protože už se opravdu moc těším.

Četli jste někdo Velkou rybu? Pokud ano, uvítám každý váš názor. A pokud jste knihu nečetli, zaujala vás? Možná, že jste viděli film, který byl podle knihy natočen? V tom případě mě to samozřejmě také moc zajímá. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 EM EM | Web | 19. února 2014 v 17:20 | Reagovat

O této knížce slyším poprvé a celkem mě zaujala. =) Vypadá zajímavě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama