Anotace a obrázky obálek knih pocházejí z oficiálních stránek nakladatelství, které knihu vydává.

Posuď knihu podle obalu (1)

4. března 2012 v 18:37 | Ronnie |  Posuď knihu podle obalu

Jde o meme, které vytvpřila Syki, jehož úkolem je zveřejnit jednu knihu a posoudit její obálku.


Název:
Intriky (Luxus 2)
Autor: Anna Godbersen
Anotace: Život v přepychu.

Pravá láska. Falešní přátelé. Skandální pomluvy. Vítejte zpátky na Manhattanu v roce 1899.

Půvabné dívky v krásných šatech, které se baví až do svítání na večírcích, neodolatelní mladíci s uličnickým úsměvem a nebezpečnými úmysly. Drobné lži, temná tajemství a skandální vztahy. Takový je Manhattan roku 1899…

Jak kolují zvěsti o předčasné smrti nejzářivější newyorské hvězdy Elizabeth Hollandové, všechny oči se upírají na její nejbližší: na sestru Dianu, jedinou naději rodiny na záchranu; na Henryho Schoonmakera, živel, který Elizabeth nezkrotila; na Penelopu Hayesovou, jež se chystá přivlastnit si vše, co po její nejlepší přítelkyni zůstalo; dokonce i na Elizabethinu bývalou komornou Linu Broudovou, která pochopí, že i když jsou peníze a původ důležité, pomluvy mají mnohem větší váhu.
Nic není nebezpečnější než skandál… nebo cennější než tajemství.

Názor na obálku: Obálky série Luxus jsou podle mě opravdu nádherné a jsem si jistá, že nejsem jediná kdo si tohle myslí. Výjimkou není ani díl druhy-Intriky. Šaty, které má na sobě modelka na obálce jsou úžjasné a já bych si opravdu moc přála aspoň jedny takové doma mít, i když moc nemusím červenou barvu, ale i tak je to určitě velké plus a myslím, že by to mohlo nalákat nejednu čtenářku. Obálka je zkrátka tedy aspoň pro mě určitě pastvou pro oči. Celá obálka vypadá skvěle, krásně se tam vyjímá písmo, jen možná výraz dívky na obálce je trochu tvrdý, mohla by se trochu usmát a bylo by to ještě lepší. Ale i tak má tahle série určitě jedny z nejlepších obálek vůbec. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama